• Home »
  • Культура »
  • Гурт AKAPULKO, солісткою якого є уманчанка, презентував перший кліп
Гурт AKAPULKO, солісткою якого є уманчанка, презентував перший кліп

Гурт AKAPULKO, солісткою якого є уманчанка, презентував перший кліп

Свій перший кліп на пісню «Втрачаю контроль» музиканти українського гурту AKAPULKO презентували кілька тижнів тому, в лютому.

Як розповіла «Зроблено в Умані» солістка колективу Рузана Агаджанова, кліп знімали ще у жовтні минулого року. Але попри прохолодну погоду усіх музикантів зігрівала думка, що в результаті відео буде саме таким як і задумували.

Режисером нашого кліпу «Втрачаю контроль» була Алла Карналлі, саме її ідею ми втілювали, – ділиться дівчина. – Зйомка відео тривала один день, а майданчиком стали чудові краєвиди у Київській області. Це наш перший кліп і ми дуже задоволені результатом.

Кліп на пісню «Втрачаю контроль» – це перше спільне відео AKAPULKO, проте це ще й перший серйозний досвід зйомок для Рузани. Як розповіла солістка гурту, страху перед камерами зовсім не було, однак все ж трохи нервувала – хвилювалась, щоб відмінно справитись із своїм завданням.

Особливих складностей не було. Лише гостре каміння, по якому було незручно ходити, і осіння прохолодна погода, – зазначила Рузана Агаджанова. – Та враження після зйомок залишились приємними, на майданчику панувала тепла атмосфера і я відчувала підтримку друзів.

Довідка: Рузана Агаджанова родом з Уманського району, здобула музичну освіту в Умані в училищі ім. Порфирія Демуцького на відділенні – естрадний спів (клас С.В.Желєзняка). Після закінчення в 2011 році переїхала до Києва і продовжила своє навчання вже там – НАКККіМ. У 2015 завершила навчання, здобувши ступінь магістра. Нині солістка українського гурту AKAPULKO натхненником і організатором якого є Сергій Сахно.

Comments

comments