“Сонячна симфонія” Ольги Музики

“Сонячна симфонія” Ольги Музики

26

17 листопада в Уманському художньому музеї розпочала роботу персональна виставка уманської художниці Ольги Музики «Сонячна симфонія». Ольга Музика назву своєї виставки пов’язала із сонячною енергією.

- Хочеться, щоб побільше було в нашому житті позитивного настрою, тепла, добра і сонця, чого нам завжди всім не вистачає у такі похмурі осінні дні.

Свою персональну виставку Ольга Янушівна відкрила напередодні свого ювілейного дня народження, тож вважає, що це є своєрідним підведенням підсумків, а також формуванням нових планів на майбутнє.

- Присвячена виставка усім моїм рідним людям, яких я дуже люблю – батькам, чоловікові, доні, сестричці. Присвячена також світлій пам’яті мого вчителя, якого уже нажаль немає, але він завжди в моєму серці.

«Сонячна симфонія» – друга персональна виставка Ольга Музики у картинній галереї, також вона мала кілька персональних виставок на кафедрі образотворчого мистецтва в УДПУ, де викладає живопис, кольорознавство, керує навчально-творчою практикою “Пленер”. А перша виставка художниці відбулась ще коли вона була студенткою Київського художньо-промислового технікуму.

В експозиції представлено більше шістдесяти картин – це натюрморти, пейзажі та портрети, що виконані у техніках акварель, пастель, гуаш, графіка та олія. Своєю найулюбленішою технікою на сьогодні художниця називає пастель.

- Пастель мене захопила після відвідин у Вінниці виставки художника Анатолія Непорожнього. Вона мене вразила неповторністю, ніжними відтінками і мені захотілось працювати в цій техніці, мене це захопило.

Своє натхнення Ольга Музика черпає зі звичайного життя та зізнається, що часу на все, і зокрема на малювання, не вистачає. Своєму улюбленому заняттю присвячує вечірні і нічні години, за можливості вихідні і відпустку

- Я намагаюсь бачити прекрасне в звичайних буденних речах, в усьому, що нас оточує. Квіти дуже люблю малювати. В мене їх дуже багато вдома, я їх вирощую і люблю спостерігати як вони ростуть.

Із відкриттям персональної виставки «Сонячна симфонія» Ольгу Музику привітала начальник відділу культури Тетяна Гейко, яка вручила художниці подяку за пропаганду образотворчого мистецтва, збереження і збагачення духовних цінностей українського народу. Слова захоплення талантом Ольги Янушівни і побажання натхнення висловили проректор УДПУ Наталія Ревнюк, в.о. декана факультету мистецтв Інна Терешко, колеги з інших кафедр університету, друзі і рідні.

«Зроблено в Умані»

Comments

comments