Хореографічні колективи привезли до Умані три Гран-прі

Хореографічні колективи привезли до Умані три Гран-прі

9 квітня в м. Вінниці відбувся III Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Зірковий крок – 2016».

На фестивалі Умань представляли театр сучасного танцю «Модерн» і дитяча хореографічна студія «Уманська перлинка» Уманського національного університету садівництва, художній керівник Н. Шаповаленко, балетмейстер М. Александрова.

У номінації «Сучасна хореографія» (молодша вікова категорія) учасники студії «Уманська перлинка» презентували хореографічну композицію «Веселі гноми». Журі конкурсу відзначили номер як кращий зразок дитячого хореографічного твору з грамотною композиційною побудовою номеру і технічним виконанням учасників.

Високий рівень синхронності і техніки виконання продемонстрували учасники середньої вікової категорії студії «Уманська перлинка» у танці «Пустотливі кошенята».

Хореографічна постановка «Запальні дівчата» у виконанні театру сучасного танцю «Модерн» припала до душі журі конкурсу і глядачам завдяки драйву, енергії та позитивному настрою, створеному танцівниками.

Серед 68 номерів фестивалю хореографічні композиції уманських колективів визнано найкращими. Як результат – три Гран-прі. Також колективи отримали запрошення в Болгарію на міжнародний фестиваль і особливий подарунок від організаторів  – сертифікат на 15 тис. грн. для театру танцю «Модерн»  та  на 20 тис. грн. – студії «Уманська перлинка» на відпочинок в м. Кітен (Болгарія).

Джерело: сайт Виконкому Уманської міськради

Comments

comments