• Home »
  • Освіта »
  • Для уманських школярів провели навчально-польові збори
Для уманських школярів провели навчально-польові збори

Для уманських школярів провели навчально-польові збори

З метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів під час вивчення предмету «Захист Вітчизни», згідно із затвердженою програмою навчально-польових занять(зборів) 27-29 квітня 2016 року проведено триденні навчально – польові збори для юнаків та дівчат 11 класів на базі ЗОШ №5 та в/ч А-1912.

navchalno-polovi-zbory2

Під час перебування у військовій частині окрім екскурсії та розповіді про особливості її функціонування, юнаки та дівчата мали можливість оглянути бойову техніку і озброєння військової частини повітряних сил та на практиці закріпити теоретичні знання, отримані під час вивчення курсу захисту Вітчизни в школі. Зокрема, учні закріпили навики при розбірці та збірці автомата АК – 74 та пістолета Макарова, відпрацювали вправи одягання спеціального спорядження, ознайомилися із сучасними засобами індивідуального захисту від зброї масового ураження.

navchalno-polovi-zbory5

З метою формування в учнівської молоді патріотичних почуттів, національної свідомості 27 квітня 2016 року, в рамках проведення навчально – польових зборів, на базі ЗОШ №5 відбувся загальноміський фестиваль інсценізованої військово – патріотичної пісні «Пам’яті героїв». У фестивалі взяли участь близько 200 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Інсценізації пісень часів Другої Світової війни, творів щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, героїв АТО спрямували фестиваль на розкриття таланту молоді та поєднання наступності поколінь. Усі учасники конкурсу були нагороджені дипломами лауреатів фестивалю.

Exif_JPEG_420

Завершальним етапом навчально – польових зборів стало проведення військово-спортивного свята. Учні змагалися у 4 видах: метання ручної гранати, підтягування на перекладині, біг 100м, перетягування канату. На підсумковому шикуванні, учні, які здобули кращих результатів змагань, були нагороджені грамотами відділу освіти. Також були відзначенні школи, які здобули перемогу у командному заліку.

Джерело: сайт відділу освіти Уманської міськради

Comments

comments