• Home »
  • Освіта »
  • Хто найкращий вчитель міста? В Умані відбувся конкурс «Вчитель року 2017»
Хто найкращий вчитель міста? В Умані відбувся конкурс «Вчитель року 2017»

Хто найкращий вчитель міста? В Умані відбувся конкурс «Вчитель року 2017»

11 листопада в Умані відбувся фінал першого етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2017».

- Конкурс «Вчитель року» в Умані проходить уже двадцять третій раз. В цьому році наші вчителі беруть участь у трьох номінаціях – біологія, початкова освіта та інформатика, – розповіла завідувач міським методичним кабінетом відділу освіти Умані Інна Трохименко. – Вже відбувся перший етап першого туру – це відкриті уроки, оцінювання сайтів учителів, їхньої документації. Сьогодні фінал першого туру.

Цього року свою педагогічну майстерність доводили шестеро уманських педагогів: Надія Мельник (НВК “ЗОШ №7-колегіум”), Ірина Гаража (ЗОШ №8), Оксана Шарапановська (ЗОШ №12), Андрій Прокопенко (НВК №17 “ЗОШ-ДНЗ”), Валентина Муляревич (НВК №1) та Тетяна Романюк (НВК №24).

2

Вчителі, які претендували на почесне звання «Вчитель року 2017» розповідали про свої роботу, захоплення і дозвілля, вражали глядачів і журі власними віршами і піснями, ділились своїми роздумами про те, яким має бути справжній вчитель та як виховати людину. Розповідали про творчі і професійні досягнення. Запевняли, що роблять в житті те, що цікавить найбільше – вчать дітей, а робота педагога – це втілена в життя мрія дитинства.

Третє місце у фіналі першого етапу конкурсу «Вчитель року 2017» посіли: Тетяна Романюк, Ірина Гаража та Оксана Шарапановська. Друге місце розділили Надія Мельник та Андрій Прокопенко. А перемогу здобула Валентина Муляревич.

3

В такому конкурсі я беру участь вперше. Моя проблема це «Створення проблемних ситуацій на уроці і їх використання для розвитку мислення учнів». І, звичайно, готуючись до такого конкурсу намагаєшся показати все, що можеш зробити для дітей, щоб навчити їх мислити. Такий конкурс це можливість підтвердити свої знання і вміння.

Переможці міського фіналу конкурсу «Вчитель року 2017» отримають грошові премії за участь і перемогу у розмірі 100%, 75% та 50% за І, ІІ і ІІІ місця відповідно. Також вони відзначені міськкомом профспілки.

Довідково: Перший тур конкурсу «Вчитель року» проходить на рівні міста, другий етап обласний, третій – всеукраїнський.

Зроблено в Умані

Comments

comments