• Home »
  • Погода »
  • Останній тиждень липня подарує погожі літні дні
Останній тиждень липня подарує погожі літні дні

Останній тиждень липня подарує погожі літні дні

Після прохолодного з дощами періоду, з 23 липня знову почалось підвищення температурного фону. В перші 2 дні тижня Черкащина ще знаходитиметься між циклоном зі сходу та антициклоном із заходу. В умовах малохмарного неба сонце добре прогріватиме повітря вдень. Але північні вітри заважатимуть температурі підніматися до спекотних значень, а вночі допомагатимуть охолоджувати повітря до +14+16°.

Із середи погоду регіону формуватиме західний антициклон і теплий сектор атлантичного циклону, які забезпечать надходження до нашого краю теплих повітряних мас, що разом із сонцем підвищить денну температуру до +30+32°. Ночі теж стануть теплішими – 18-20°. Суттєвих опадів не передбачається до кінця липня, лише у вихідні можливі невеликі короткочасні грозові дощі.

За попередніми розрахунками, на початку серпня на Черкащині прогнозується сильна спека – 35-37°.

Спекотна, без дощів погода останнього тижня липня сприятиме жнивам, проведенню будівельних та інших господарських робіт. Наразі, в екосистемах області переважає мала (2 класу) пожежна небезпека, проте в умовах бездощової та жаркої погоди показник швидко зростатиме.

Джерело: прес-служба Черкаської ОДА

Comments

comments