• Спорт »
  • Чемпіон Уманського району дав бій чемпіону області
Чемпіон Уманського району дав бій чемпіону області

1/16 фіналу Кубку Черкаської області
«Дмитрушки» (Уманський район) – «УТК-Ятрань» (Уманський район) 1:3, додатковий час (0:0, 0:0)
10 квітня. 15-00. Дмитрушки. 500 глядачів.
Арбітри: Азаров Максим (Сміла), Семерунь Володимир (Монастирище), Заєць Володимир (Ольшана)
«Дмитрушки»: Задорожний (102, Ястремський), Ненька, Загородній, Збриський, Пирогівський (66, Скакодуб), Ткаченко (96, Дубінчук), Хмара, Потайчук (46, Назаренко, 102, Лут Р.), Горщинський, Бондар, Діденко (75, Мельник)
«УТК-Ятрань»: Єрошов, Чернишенко (46, Фещенко), Думенко (46, Степанюк), Коломієць (87, Тарасюк), Казанюк О., Єжаченко (69, Стеценко), Казанюк Д., Троян, Малютін, Потапов (46, Павленко), Гут (46, Ткач)
Голи: Павленко (95), Ненька (101, автогол), Стеценко (104), Горщинський (124)
Попередження: Задорожній (3), Гут (37)
Вилучення: Московський (46, вилучений з лави запасник за некоректне звернення до арбітра)

«Дмитрушки» сміливо розпочали матч. Гравці господарів поля вступали у боротьбу на кожному клаптику і намагалися не дати розгорнути тепличникам їх відому комбінаційну гру. Того більше – не соромилися пошукати щастя і біля воріт маститого суперника. Навіть два перших гострих моменти створили. Спочатку Єрошову довелося своєчасно виходити з воріт і стрибати в ноги нападнику. А на 12-й хвилині він с труднощами, але перевів м’яча на кутового після удару із-за штрафної. Прогнозовано, що з плином часу «УТК-Ятрань» стала перехоплювати ініціативу. Та і в обороні «Дмитрушки» діяли організовано і ліквідовували атакувальні потуги суперника здебільшого на підступах до свого штрафного майданчика. А в тих моментах, коли можна було довести справу до справжньої загрози нападники «УТК-Ятрань» не брали ініціативу на себе. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.

З початком другого тайму «УТК-Ятрань» активно стали шукати шляхи до воріт опонента. Головний тренер Олександр Єжаченко вдався відразу до 4 замін. Попри ще більшу активність «УТК-Ятрань», «Дмитрушки» продовжували триматися достойно і організовано. І хоча тиск на їх ворота все зростав, але господарі таки свого добилися і вберегли свої ворота в недоторканості. А відтак сенсаційно для багатьох у грі виникла потреба призначати ще тридцять додаткових хвилин. І ось тут «УТК-Ятрань» просто дотисла суперників.

Буквально за 15 хвилин першого екстра тайму було створено 5 гольових моментів, три яких завершилися взяттям воріт і гру було зроблено. На 91 хвилині вихід на ударну позицію завершився падінням в боротьбі Павленка. За хвилину після подачі кутового небезпечно добивав Малютін – поряд з штангою. На 95 хвилині чудовою передачею вивели сам на сам з воротарем Павленка і Михайло холоднокровно «розстріляв» впритул ворота. 0:1. На 101 хвилині підключився в атаку на правому фланзі капітан гостей Дмитро Казанюк і чудово подав – захисник намагаючись врятувати ситуацію і випередити Олександра Казанюка, забив у власні ворота. 0:2. Ну а 104 хвилині Фещенко зліва видав гарну передачу на лінію штрафної і Максим Стеценко поцілив у самий кут воріт. 0:3. Після цього інтрига в матчі вже зникла остаточно. Але команди не зупинялися. «УТК-Ятрань» мала ще кілька нагод забити. Натомість «Дмитрушки» забили свій гол престижу – Горщинський скористався помилкою захисту і вихід сам на сам з воротарем реалізував. 1:3. Цікавий кубковий матч відкрив сезон і подарував гарний настрій всім.

Джерело: Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка