• Home »
  • Спорт »
  • Дівоча збірна з футболу Черкащини зайняла друге місце у турнірі «Кубок надій ФФУ»
Дівоча збірна з футболу Черкащини зайняла друге місце у турнірі «Кубок надій ФФУ»

Дівоча збірна з футболу Черкащини зайняла друге місце у турнірі «Кубок надій ФФУ»

17 червня в Умані на стадіоні «Уманьферммаш» нагородили переможців Всеукраїнського турніру «Кубок надій ФФУ» Черкаського міжрегіонального центру розвитку дівочого футболу. Учасниками чемпіонату стали збірні команди Полтавської, Вінницької, Кіровоградської та Черкаської областей.

За результатами проведених матчів третє місце завоювала команда Полтавської області, друге місце у збірної команди Черкащини, а перше вибороли дівчата із Вінниці.

В цьому чемпіонаті були дуже напружені ігри, нам було складно грати, але ми змогли зібратись командою і виграти. Відчуття дуже радісні, бо довго готувались до цього турніру і йшли до своєї цілі, – Юлія Хрищук, збірна Вінницької обл.

Також юні футболістки отримали цілу низку особистих нагород –  у номінації кращий воротар – Марія Дудник, кращий захисник – Ганна Закірова, кращий півзахисник – Вікторія Романенко, кращий нападник – Вікторія Мироненко, кращий бомбардир – Єлизавета Руденко. Також. За результатами змагання відібрані учасники збірної, які будуть змагатись із 18 по 22 червня в Миколаєві та представляти регіональний центр розвитку дівочого футболу.

Зроблено в Умані

Comments

comments