• Home »
  • Спорт »
  • Уманські велосипедисти відзначили Всеукраїнський Велодень на найвищій вершині України
Уманські велосипедисти відзначили Всеукраїнський Велодень на найвищій вершині України

Уманські велосипедисти відзначили Всеукраїнський Велодень на найвищій вершині України

velogora9

28-29 травня уся країна традиційно відзначала Всеукраїнський Велодень, організовуючи велопробіги центральними вулицями міста. Умань не стала виключенням – 29 травня усі бажаючі мали нагоду долучитися до велопробігу містом та розважальних велозмагань у Центральному парку.  Варто зазначити, що Велодень в Умані відзначають 5 років поспіль, на відміну від столиці, яка проводить подібні заходи уже 10 рік.

Уманські велосипедисти відсвяткували такі «ювілеї» по-особливому. 28 травня, коли Київ заповнився любителями «двоколісних коней», наші хлопці  підкорили одну з найвищих вершин України – гору Петрос (висота – 2020 м). А вже наступного дня, 29 травня, коли Велодень відзначали безпосередньо в Умані, вони штурмували Говерлу, найвищу вершину України (висота – 2061 м).

velogora12

Звичайно, подібні вихідні потребують неабиякої фізичної підготовки. Адже наші хлопці не просто підкорили найвищі вершини України, а й з не меншим азартом спустились до підніжжя, балансуючи з велосипедами на нестійкому гострому камінні та вологих схилах гір. Та це лише ще раз доводить: для справжніх велосипедистів немає поганих доріг.

Тож, Велодень-2016 Умань відзначила в рази яскравіше. І хто знає, якими ще досягненнями уманські велосипедисти похизуються на майбутніх велоподіях?!

ГО ВелоУмань

Comments

comments