В Умані відбулись треті нічні велозмагання

В Умані відбулись треті нічні велозмагання

У ніч із суботи на неділю (23-24 липня) відбулися чергові велозмагання – WakeUpCup 2-ий етап. Велоперегони проходили на звичних, для більшості учасників, шляхах – в урочищі Русалчин Яр (Доманський масив). Це вже треті нічні велозмагання, які проводяться в нашому місті. Кількість учасників та глядачів також невпинно зростає. Цього року участь у змаганнях узяло близько 30 велосипедистів. Крім того, до місцевих райдерів приєдналися також гості з Гайсину та Черкас.

Нічні велозмагання проводилися у двох дисциплінах: minidownhill та crosscountry. Всі учасники були поділені на категорії, відповідно до віку: «Юніори» – до 20 років, «Еліта» – 20 – 35 років та «Майстри» – від 36 років. До окремої категорії учасників у велозмаганнях з crosscountry віднесли дівчат.

По закінченню змагань та після церемонії нагородження, всі учасники заходу приєдналися до перегляду відеофільму в імпровізованому кінотеатрі під відкритим небом.

Цього разу переможцями стали:

Minidownhill «Юніори»:

 1. Шакін Владислав
 2. Сліпенко Ігор
 3. Пацьора Владислав

Mini downhill «Еліта»:

 1. Іскра Максим
 2. Россочинський Павло
 3. Горовенко Сергій

Cross country «Дівчата»:

 1. Ніколаєва Катерина
 2. Вишинська Вероніка
 3. Жбанкова Дарія

Cross country «Юніори»:

 1. Шакін Владислав
 2. Сліпенко Ігор
 3. Виштакалюк Олександр

Cross country «Еліта»:

 1. Гуляйко Сергій
 2. Іскра Максим
 3. Горовенко Сергій

Cross country «Майстри»:

 1. Михайлюк Дмитро
 2. Новгородський Сергій

Це не перші і не останні велозмагання, які відбулися цього року у м. Умань. Попереду ще 2 етапи кубку WakeUpCup, які відбудуться на початку вересня та в середині жовтня. Тож, побажаємо нашим велоспортсменам нових перемог та успіхів. Слідкуйте за новинами у спільноті «ВелоУмань» vk.com/velo_uman.

Джерело: ВелоУмань

Comments

comments