Більше 30 тис. хасидів планують приїхати в Умань на Рош-га-Шана

Більше 30 тис. хасидів планують приїхати в Умань на Рош-га-Шана

7 вересня Умань з офіційним візитом відвідала делегація Посольства держави Ізраїль в Україні на чолі із Послом Еліавом Бєлоцерковські. Про це повідомляє УНН.

Члени делегації провели зустріч із керівництвом міста та області, під час якої ознайомилися зі станом підготовки до прийому паломників та обговорили заходи безпеки під час святкування Рош-га-Шана. Головним питання закритої наради було питання безпеки, адже в Україні проводиться АТО.

Як повідомив Посол Держави Ізраїль Еліав Бєлоцерковські, за попередніми даними на Рош-га-Шана очікується більше 30 тисяч паломників з 20 країн світу. З них найбільше, до 80-ти відсотків, — ізраїльтяни та громадяни США.

Посол висловив сподівання, що святкування іудейського Нового року пройде на належному рівні, а правоохоронні органи забезпечать громадський порядок. Також він акцентував увагу на тому, що паломники зобов’язані дотримуватись чинного законодавства України і ні в якому разі його не порушувати.

Візити офіційних представників держави Ізраїль завжди мають конструктивний характер. Перш за все увагу приділили питанням безпеки і питанням комфортного проживання самих уманчан у період проведення Рош-га-Шана. Городяни піднімають багато питань, що стосуються перебування паломників на окремих територіях міста. Ми готові гідно забезпечити правопорядок разом із громадськими організаціями. Незважаючи на те, що є конфліктні ситуації, ми контролюємо, проводимо профілактичну роботу, стежимо за цими процесами, — зазначив міський голова Умані Олександр Цебрій.

Цього ж дня ізраїльська делегація відвідала об’єкти, пов’язані з паломництвом.

Нагадаємо, традиційно відзначатимуть Рош-га-Шана в Умані — місці поховання духовного батька руху брацлавських хасидів — цадика Нахмана. Паломники будуть знаходитися в Умані з 27 вересня по 7 жовтня, а саме свято Рош-га-Шана в цьому році припадає на 3-4 жовтня.

Щорічні культові заходи з нагоди святкування днів Рош-га-Шана проходитимуть на могилі цадика Нахмана та у приміщенні місцевої синагоги.

Comments

comments