• Home »
  • Cуспільство »
  • Два золота, чотири срібла та п’ять бронзових винагород привезли уманські каратисти.
Два золота, чотири срібла та п’ять бронзових винагород привезли уманські каратисти.

Два золота, чотири срібла та п’ять бронзових винагород привезли уманські каратисти.

Два золота, чотири срібла та п’ять бронзових винагород привезли уманські каратисти з відкритого чемпіонату України з шинкіокушинкай карате, що відбувся 28-29 жовтня в Київі. Організатором змагань виступила ГО «Федерація шинкіокушинкай карате України».
Загалом понад 300 спортсменів з усієї України взяли участь у «OPEN CAP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE». Черкаську обласну федерацію шинкіокушинкай карате представляло 15 уманських спортсменів під керівництвом тренера та голови цієї організації Слуцької Катерини. Заслужене звання чемпіонів України здобули юні уманчани Дмитро Володимирович Миронюк та Рєната Бєгунова, виборовши достойну перемогу у нелегких боях із суперниками у розділі «куміте». Срібними призерами стали уманчани Віштал Андрій, Миронюк Михайло, Марченко Каріна, Коробань Данііл. Бронзою відзначені Казановська Крістіна, Гевеленко Микола, Чонка Іван, Багрій Василь, Миронюк Дмитро Іванович. Четверті місця посіли Оханський Олександр, Трухін Дмитро, Ярошенко Євген, Секретарюк Владислав.
Віктор Лященко – голова ГО «Федерація шинкіокушинкай карате України» відзначив надзвичайну згуртованість та взаємопідтримку в команді уманчан. Адже, командний дух підтримується, як тренером, так і батьками спортсменів, що активно вболівають за своїх юних каратистів на усіх змаганнях.

 

Джерело: https://www.facebook.com/KaterynaSlutska

Comments

comments