“Мрії збуваються” завдяки уманським поліцейським

“Мрії збуваються” завдяки уманським поліцейським

В рамках проведення заходу працівниками ювенальної превенції Уманського відділу поліції було втілено у життя мрію маленького уманчанина, який на хвилину відчув себе справжнім дорослим поліцейським.
5-річний вихованець Уманського реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями з дитинства прагне стати правоохоронцем. Саме тому співробітники Уманського відділу поліції дізнавшись про заповітну мрію маленького хлопчика, який як ніхто інший потребує додаткової уваги, любові та теплоти, вирішили втілити її у життя.
Завітавши до закладу, правоохоронці провели профілактичну роботу з малолітніми. Розповіли про правила поведінки на вулиці, в садочку та в цілому у побуті. А наприкінці зустрічі маленький Андрійко спільно з капітаном поліції Коваленком Сергієм та Животовським Сергієм оглянули службовий автомобіль та проїхали ним вулицями міста.
Поспілкувавшись з працівниками поліції маленький хлопчик став набагато щасливішим, відчувши піклування та турботу про себе. Подякував правоохоронцям та запевнив, що в майбутньому обов’язково стане справжнім поліцейським.

Джерело

Comments

comments