• Home »
  • Cуспільство »
  • В Умані більше тридцяти психологів Черкащини вчились надавати допомогу учасникам АТО та їх родинам
В Умані більше тридцяти психологів Черкащини вчились надавати допомогу учасникам АТО та їх родинам

В Умані більше тридцяти психологів Черкащини вчились надавати допомогу учасникам АТО та їх родинам

5-6 вересня на території Реабілітаційного центру «Пролісок» відбувся дводенний семінар-тренінг за участі волонтерів-психологів Кризового психологічного центру міста Черкаси Ігоря Озерянського та Тетяни Горобець. Тренінг передбачав впровадження цілісної структурованої методики соціально-психологічної підтримки адаптації учасників АТО, розробленої фахівцями Українського Католицького Університету міста Львова в роботу спеціалістів Уманщини.

n

На тренінг були запрошені спеціалісти-практики, які працюють з учасниками бойових дій та представниками їхніх родин з питань соціальної, медико-психологічної адаптації та реабілітації. Серед учасників: психолог Уманського об’єднаного військкомату, методисти відділів освіти міста Умань та Уманського району, викладачі-психологи вищих навчальних закладів, педагоги, реабілітологи, психіатри, медичні психологи, директор Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психологи Управління праці та соціального захисту населення. Загалом в заході взяли участь 33 спеціаліста з Умані, Уманського району, Христинівщини, Монастирища. Завдання тренінгу: поширення досвіду з використання доказових методи психотерапії, нових дієвих методів у тренінговій  роботі з родинами учасників бойових дій; провадження практик із закладання методик розширення цільової аудиторії.

Уманщина є одним із найкращих районів Черкащини, з організації надання допомоги родинам учасників бойових дій з питань соціалізації та психологічної адаптації. Про це свідчить і найбільша група спеціалістів-практиків, які зібралися на навчання, – зазначив Ігор Озерянський.

Особливу подяку тренери Ігор Озерянський та Тетяна Горобець оголосили Черкаській ОДА, т.в.о. керівника УПСЗН за організацію приміщення та створення сприятливих умов для проведення заходу, військовому комісару Ігорю Святому за організацію тренінгу, психологу військового комісаріату Владиславі Швець за організацію групи та сприяння у проведенні тренінгової роботи, Черкаському кризовому психологічному центру БО «Паритет», психологам міста за сумлінну та самовіддану роботу з питань відновлення психологічного благополуччя родин учасників бойових дій міста та району.

Владислава Швець, психолог Уманського об’єднаного міського військового комісаріату

Comments

comments