В Уманському педуніверситеті відкрили дитячу кімнату

В Уманському педуніверситеті відкрили дитячу кімнату

В Уманському державному педагогічному університеті імені Тичини (УДПУ) відкрили дитячу кімнату, тож сходити із батьками на роботу зможуть діти викладачів так і студентів вишу. Про це повідомляє УНН.

Унікальний для вищого навчального закладу Центр розвитку дитини створено на виконання листа МОН України. В гуртожитку №2 створено навчально-виховне середовище (облаштовано кімнату, придбано методичні та навчальні матеріали) для організації роботи із дошкільнятами, що забезпечить навіть короткотривале перебування дітей як працівників, так і студентів вишу у центрі комфортним та цікавим.

На урочисте відкриття завітали декани, керівники структурних підрозділів вишу, викладачі, а також представники дошкільних навчальних закладів міста. За словами керівника Центру Наталії Вознюк, на час відвідування батьками занять, перебування на робочому місці в університеті чи вирішення інших питань у стінах вишу, діти можуть не просто перебувати у цій кімнаті – фахівці-вихователі забезпечать їм змістовне дозвілля. У перспективі роботи Центру – заняття із психологом, логопедом, відкриття творчих та лінгвістичних гуртків, які допоможуть найповніше й у короткий термін реалізувати здібності кожної дитини.

Comments

comments