Голос гурту AKAPULKO це – тендітна дівчина з Уманщини

Голос гурту AKAPULKO це – тендітна дівчина з Уманщини

У 2014-му барабанщик гурту ВВ Сергій Сахно презентував широкому загалу власний авторський проект AKAPULKO. Також в кінці минулого року команда представила дебютний альбом «Двері в рай». Та окрім зірковості музикантів і незвичного музичного стилю, AKAPULKO для уманчан цікавий тим, що солістка гурту – це випускниця уманського вишу.

За словами фахівців AKAPULKO це: «винайдений Сергієм Сахно новий музичний стиль «тріп-твіста» плюс мікс з українського мелосу, жорсткого динамічного “рокапопсу” і блюзової психоделії 60-х у поєднанні з модними сьогодні “новим берлінським звуком» (New sound of Berlin)».

Від виникнення ідеї і до втілення у життя проекту AKAPULKO пройшло десять років. Сьогодні гурт і його унікальну музику творять четверо відомих музикантів та одна талановита і прекрасна дівчина. Перш за все це барабанщик ВВ Сергій Сахно – він зробив зі своєї давньої музичної мрії реальний проект у якому зібрав професійних українських музикантів. Окрім нього в гутрі є ще двоє відоплясовців – бас-гітарист Олексій Мельченко і клавішник Євген Коцур. Ще одна гітара – це теж профі Сергій Алешаєв. Голос AKAPULKO – це Рузана Агаджанова. Музичний продюсер альбому «Двері в рай» це Матіас Лодмальм, шведський музикант і саунд- продюсер, в минулому лідер культових груп CEMETARY і SUNDOWN (в різний час працював з LAKE OF TEARS, TIAMAT, VASARIA та ін.)

Найближчим часом команда AKAPULKO планує презентувати нову пісню та нові свої проекти.

 

Рузана Агаджанова розповіла «Зроблено в Умані», що прописалась у команді після першої ж зустрічі з музикантами: «Я випадково натрапила на сайт “Київський рок клуб”, де розміщуються і оголошення про пошук вокалістів. На два з них я написала резюме і забула про це. Через деякий час мені зателефонував Сергій Сахно (барабанщик ВВ) і ми домовились про зустріч на репетиційній базі. Зустрілись, я послухала їхній матеріал, одразу ж переспівала одну з пісень і все. Мене прийняли в команду».

Солістка AKAPULKO розповідає, що у колег по групі є чому навчитись: «Мені дуже приємно працювати з такими професійними і досвідченими музикантами, в яких є чому навчитись. Ми всі різні, у кожного із нас свої музичні смаки. Але це робить наш творчий процес цікавішим і я думаю, що це позитивно відбивається на нашій музиці».

Дівчина також пише яскраві та емоційні тексти: «Одна з моїх пісень вже є в нашому альбомі. Звісно, якщо в мене є власний матеріал і він підходить для гурту, то чому б і не використати його».

Довідка: Рузана Агаджанова родом з Уманського району. Здобула музичну освіту в Умані в училищі ім. Порфирія Демуцького на відділенні – естрадний спів (клас С.В.Желєзняка). Після закінчення в 2011 році переїхала до Києва і продовжила своє навчання у НАКККіМ. У 2015 завершила навчання, здобувши ступінь магістра.

акапулько5

Comments

comments