На Уманщині запрацювала дорожня поліція

На Уманщині запрацювала дорожня поліція

У четвер, 9 серпня, на дорогах Уманщини з’явилася дорожня патрульна поліція.  Про це повідомляє кореспондент видання «Зроблено в Умані».

На патрулювання автошляхів сьогодні вийшли понад 30 патрульних поліцейських.

Урочистості з нагоди відкриття відділу відбулися на автодорозі державного значення Київ-Одеса 210 км М-05.

Участь у заході взяли заступник Голови Національної поліції України полковник поліції Олександр Фацевич, керівництво Управління патрульної поліції Черкаської області, керівництво ГУНП в Черкаській області, представники місцевої влади.

«Ми планували рік тому запустити батальйон патрульної поліції у місті Умані. Оголосили конкурс, але насправді набрали не так багато, як хотілося би. І все ж таки прийняли рішення запустити поки що підрозділ менший за чисельністю, як батальйон. Запустити безпосередньо для забезпечення безпеки на дорозі, яка проходить через місто Умань і безпосередньо на посту», – заявив Фацевич.

38747222_203315623867910_2261085717662793728_n

За його словами, задля забезпечення максимальної ефективності роботи підрозділи дорожньої патрульної поліції будуть патрулювати ділянки трас в залежності від місця знаходження підрозділу.

Патрулі реагуватимуть не тільки на порушення у сфері безпеки дорожнього руху, а й громадської безпеки. Крім того, вони реагуватимуть на повідомлення про правопорушення, якщо це відбуватиметься на маршруті їхнього патрулювання.

Нагадаємо, 12 червня 2017 року в Україні розпочала роботу дорожня патрульна поліція, яка повністю замінила Державтоінспекцію (ДАІ). Дорожня поліція підпорядковуватиметься керівнику патрульної поліції.

Comments

comments