• Home »
  • Спорт »
  • П’ятеро уманчан стали переможцями Чемпіонату України із пауерліфтингу та окремих вправ
П’ятеро уманчан стали переможцями Чемпіонату України із пауерліфтингу та окремих вправ

П’ятеро уманчан стали переможцями Чемпіонату України із пауерліфтингу та окремих вправ

20 березня уманчани, які відвідують спортивну залу РСК «Амарант», повернулись до рідного міста з Чемпіонату України з пауерліфтингу та окремих вправ з низкою перемог.

Надзвичайно вдало на Чемпіонаті України із пауерліфтингу та окремих вправ виступила уманчанка Наталія Сокуренко. Наталя стала чемпіонкою України з пауерліфтингу із сумою 307,5 кг та виконала норматив майстра спорту по пауерліфтингу. Також дівчина вижала 67,5 кг в жимі лежачи та виконала норматив майстра спорту з класичного жиму.

Ще один чемпіонський титул до Умані привезла Ірина Усик. Іра стала чемпіонкою України по жиму лежачи серед юніорок та виконала норматив КМС по жиму лежачи, і зайняла друге місце з багатоповторного жиму!

На Чемпіонаті України з пауерліфтингу та окремих вправ уманчани Євген Омельяновський виконав норматив КМС по жиму лежачи і зайняв третє місце на чемпіонаті.

Уманчанин, учасник АТО і постійний відвідувач РСК «Амарант» Олег Гервас на Чемпіонаті вижав штангу вагою 175 кг, зайняв п’яте місце та виконав майстра спорту.

А спортсмен і за сумісництвом тренер уманських штангістів-переможців Олександр Дробілко зайняв на чемпіонаті третє місце по пауерліфтингу та друге місце по становій тязі.

Також цього дня у столиці уманчанин Олег Гервас нагороджений нагрудним знаком «За оборону донецького аеропорту».

Comments

comments