• Home »
  • Cуспільство »
  • В Умані відбувся перший хореографічний тренінг «Танцюй відчуваючи!»
В Умані відбувся перший хореографічний тренінг «Танцюй відчуваючи!»

В Умані відбувся перший хореографічний тренінг «Танцюй відчуваючи!»

2 квітня, в рамках всеукраїнського проекту «Ре_ТАНЦ_Формація» у хореографічній студії «Батерфляй» відбувся унікальний танцювальний тренінг для уманчан з вадами слуху. Учасниками проекту «Танцюй відчуваючи!» стали десятеро сміливих глухонімих уманчан різного віку.

Ми хочемо мати хороший настрій, – відповідає учасниця тренінгу Наталія на запитання «чому прийшли на тренінг?». – Ми вже приходити до студії раніше, нам дуже сподобалось і маємо бажання займатись тут далі.

Хореографи студії “Батерфляй” та організатори тренінгу в Умані Ірина Гут та Мар’яна Ярова розповіли, що за два роки існування школи, вони вже не вперше реалізовують та беруть участь у благодійних і соціальних проектах. Окрім того, дівчата вже мають досвід роботи з людьми з вадами розвитку.

Близько місяця тому ми вже організовували заняття з фітнесу для уманчан з вадами слуху і мовлення, тоді усі отримали величезне задоволення, – додала хореограф Мар’яна. – Загалом, для танцю не завжди потрібен слух, головне – відчувати своє тіло та партнера. Окрім того, глухонімі чудово відчувають ритм ударних.

Хореограф Київської школи сучасного мистецтва «Totem Dance Group» Анастасія Рембецька вже чотири роки професійно займається контемпорарі-денс. Вона розповіла, що все розпочалось із роботи з хлопчиком, який мав вади слуху і мовлення, заняття дали гарні результати, тому вирішила продовжити роботу. Також зазначає, що абсолютно не має проблем у спілкуванні з глухонімими людьми, бо вони надзвичайно відкриті до спілкування та навчання. І на запрошення хореографів студії “Батерфляй” 2 квітня проводила майстер-клас в Умані.

Наше заняття розраховане на півтори-дві години, – зазначила Анастасія. – В структурі заняття будемо працювати з тілом, зробимо невеликі практики з переміщення у просторі та на відчуття інших учасників тренінгу, трохи пограємо, щоб люди вільно відчували себе на майстер-класі.

Впродовж майже двох годин хореографи тренінгу “Танцюйте відчуваючи!” доводили, що відчути життя на усі сто відсотків може кожен.

Comments

comments