Нова медицина в селі: 4 нові амбулаторії з’являться на Уманщині

Нова медицина в селі: 4 нові амбулаторії з’являться на Уманщині

На Уманщині розпочинається будівництво сільських лікарських амбулаторій в рамках реформи сільської медицини.

Про це повідомляє прес-служба Уманської РДА.

Зазначається, що 23 нових медичних закладів первинної ланки має бути збудовано в Черкаській області. Із них 4 таких амбулаторії за всіма сучасними вимогами буде побудовано саме в Уманському районі. Нові медзаклади з’являться у селах Паланка, Ладижинка, Бабанка та Дмитрушки.

У переліку затверджених проектів – амбулаторії групової практики на 2-4 лікаря. За попередніми даними вартість одного метра квадратного будівництва складає 20,5 тис. грн.

Після реалізації проекту сільська громада отримає нову сучасну амбулаторію з енергозберігаючою системою теплопостачання, системою холодного та гарячого водопостачання та водовідведення. Амбулаторія буде підключена до швидкісного інтернету. Для покращення роботи сімейних лікарів – забезпечена необхідним медичним та комп’ютерним обладнанням, а також автомобілем.

На даний час органами місцевого самоврядування спільно з районною державною адміністрацію проведено роботи з відведення земельних ділянок під розміщення нових амбулаторій (виготовлено детальні плани територій, присвоєно кадастрові номери).

Наступним етапом будівництва є укладення договору суперфіції з замовником будівництва та розпорядником коштів субвенції з державного бюджету. Завершити будівництво амбулаторій планується уже до кінця цього року.

 

Comments

comments